top of page
Make-up

Na denní líčení upřednostňuji lehčí make-up, tak aby zakryl a zvýraznil Vaše přednosti, ale nevypadal jako maska. Pro takový make-up je třeba vybrat vhodný make-up, aby odpovídal tonu Vaší pleti, měl dostatečné krycí schopnosti a tím pádem nepotřebujete centimetrový nátěr. Další důležitou součástí make-upu je upravené obočí, správně nalíčené oči, aby jste podtrhly nebo upravily tvar do mandlového tvaru, a další nezbytnou částí je správně nalíčená tvářenka. To vše se a mnohem víc se můžete dozvědět na kurzu osobním líčení. Kde Vám vyberu správné produkty a sepíši i seznam vybraných produktů a zdarma Vám pomůžu produkty nakoupit.

Na večer si můžete dovolit výraznější líčení, které vydrží celý večer. Make-up na večer trvá přibližně 60 min, aby byl dokonalý a vydržel celý večer. Stejně tak svatební make-up, je třeba, aby vypadal hezky na fotkách, ale musí vypadat přirozeně a samozřejmě vydržet den a noc. Součástí svatebního make-upu je jedna zkouška.

Za svoje úspěchy považuji spolupráci na proměnách v pořadu Sama Doma na CT1, práci pro portál www. prozeny.cz, a také jsem se účastnila jako vizážistka Prague Fashion Weeku.

bottom of page